Porozmawiaj ze

swoim psem

Nauczę Cię, jak dostrzegać i zaspokajać potrzeby Twojego psa tak, byście stali się partnerami we wspólnym, szczęśliwym życiu. Pokażę Ci, jak stać się dla psa zrozumiałym i jak zrozumieć, to co chce Ci przekazać.

Porozmawiaj ze

swoim psem

Chciałbyś stworzyć ze swoim psem zgrany duet? Pomogę Ci znaleźć drogę porozumienia z Twoim czworonogiem.

Kilka słów
o zajęciach

Nasze spotkania zaczniemy od konsultacji, na których będziemy mogli się lepiej poznać. Następnie, przygotuję dla Was indywidualny program współpracy.

Dobro psa

Metoda, którą pracuję stawia dobro psa w centrum uwagi. Na zajęciach uczę rozumieć potrzeby psa, wymagając od niego tylko tyle, ile jest w stanie wykonać. Bezwzględne posłuszeństwo nie jest moim nadrzędnym celem.

Etyka pracy

Nie stosuję żadnych metod siłowych, wymagających użycia technik i pomocy sprawiających, że pies cierpi. Poprzez szacunek, zrozumienie i cierpliwość dojdziemy krok po kroku do rozwiązania  problemu.

Najlepsze wzorce

Z wyróżnieniem ukończyłam kurs trenerski w Akademii porozumiewania się ze zwierzętami DOBRY PIES. Biorę udział w seminariach i wykładach, by wciąż poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Co mówią inni?

Szczęśliwy, spełniony i stabilny emocjonalnie pies to marzenie każdego hodowcy. Wszystko to można osiągnąć dzięki zrozumieniu, odpowiedniemu podejściu oraz współpracy. Gorąco polecam! :)

Laura Wąsowska

właścicielka hodowli 'Azarin'

Zobacz, co robimy na zajęciach

Umów się na zajęcia

Talk With Dog - Psi Trener

TalkWithDog

Trener psów i psycholog

Moją pasją i ogromną miłością są zwierzęta. Sensem mojej pracy jest czynienie psów i ich ludzi szczęśliwymi. Ucząc Was efektywnej komunikacji, pomogę Wam znaleźć wspólną drogę przez życie.

[email protected]

E-MAIL

Zadzwoń

87698796

TELEFON KONTAKTOWY

Warszawa, Ursynów

LOKALIZACJA

Created with love by

Boy-Coy